top of page

O NAS

24_edited.jpg
Sala Bankietowa Magnolia jest miejscem z pasją.  Jesteśmy z Państwem od 2015 roku. Dodajemy wszelkich starań, aby każdy z naszych gości zachował z wizyty u nas jak najlepsze wspomnienia. Serdecznie zapraszamy Państwa do obiektu gastronomiczno- hotelarskiego, który mieści:

salę Złotą mieszczącą do 120 osób
salę Srebrną mieszczącą do 100 osób  
mniejszą bardziej kameralną salę mieszczącą do 22 osób.

Sale Złota i Srebrna połączone są dźwiękoszczelną ścianą przesuwną. Po rozsunięciu ściany tworzą jedną wielką salę mieszczącą do 200 osób. Wystrój lokalu skupiają jasne i przestronne wnętrza, które w odbiorze gości są przytulne i uniwersalne. Ogrodzony teren i parking gwarantują naszym Klientom bezpieczeństwo i wygodę. Wiemy, ze istniejemy dla Państwa i Państwa  zadowolenie jest miarą naszego sukcesu, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i życzenia.
Do dyspozycji gości mamy również część hotelową.
8 przestronnych, jasnych pokoi z łazienkami, umeblowanych i wyposażonych, które pomieszczą łącznie 25 osób.  
Każdy z nich wyposażony jest w łóżka, szafę, stolik z krzesłami, telewizor. W pokoju dla Nowożeńców znajduje się wanna, w pozostałych prysznice. Pokoje wynajmowane są wyłącznie gościom organizującym imprezy okolicznościowe w Naszym lokalu,
nie prowadzimy usług hotelarskich na co dzień.

Dysponujemy:
- pokojem dla Nowożeńców 
- dwoma pokojami czteroosobowymi
- pięcioma pokojami trzyosobowymi

Cena pokoju wynosi 60 zł/osobę/dobę, dodatkowo oferujemy śniadanie w cenie 18 zł/osobę. Na życzenie gości udostępniamy żelazko oraz deskę do prasowania.
110308795_926342337832197_54259005074844
Nasza sala położona jest w miejscowości Ostrołęka 2c 
w gminie Sulmierzyce, powiat pajęczański. W pobliżu  Szczercowa, Bełchatowa i Pajęczna.
bottom of page